اجتماعی،فرهنگی،سیاسی،اقتصادی
گـاهـی اگــر دعـایت مسـتجاب نشـد، بـرو و گــوشـه ای بنـشـیـن. زانوهایت رابغل بگیرویک دل سیر گریه کن شاید لازم باشد میان گریه هایت بگویی .:: اللهُـمَّ اغـفِــر لِیَ الـذُنوبَ الّـتـی تَحـبِـسُ الـدُّعــا :: خدایا! ببخش آن گناهانم راکه دعایم را حبس کرده

کدام مداح اهل بیت را بیشتر می پسندید؟
بازدیدکنندگان : 11004

مشخصات شمادروبلاگ

IP


سخنرانی نگران کننده دیوید کامرون

سخنرانی دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس موجب نگرانی مسئولان اروپایی و نیز تجار انگلیسی شده است که به طور قطع سرمایه گذاری در این کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
به نقل از شبکه چهار تلویزیون انگلیس،سخنرانی دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس موجب نگرانی مسئولان اروپایی و نیز تجار انگلیسی شده است که به طور قطع سرمایه گذاری در این کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.


 این شبکه اعلام کرد در شرایط کنونی نباید کامرون چنین ضربه ای را به اقتصاد انگلیس وارد می کرد.

نخست وزیر انگلیس بسیار مشتاق است که انگلیس را تبدیل به سوئیس دوم در اتحادیه اروپا کند که درحالی که دورتادور َاین کشور ثروتمند را اعضای اتحادیه اروپا گرفته اند، خارج از این اتحادیه است.

با این حال بسیاری از تحلیلگران و شخصیت هایی که در حال حاضر برای شرکت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس حضور دارند درباره مسیری که انگلیس پیش رو دارد زیاد مطمئن نیستند.

مارتین شولز رییس پارلمان اروپا گفت به نظر می رسد این سخنان کامرون سخن نخست وزیر انگلیس نبود زیرا اظهاراتی که وی گفت مورد تایید همه اعضای ائتلاف وی نیست.

وی افزود اینکه کامرون زمان همه پرسی را سال دو هزارو هفده پس از انتخابات آتی انگلیس اعلام کرد به نظر می رسد کامرون بیشتر به دنبال انتخابات آتی است تا همه پرسی.

وی گفت باید مسئله خروج احتمالی انگلیس از اتحادیه اروپا را بسیار جدی گرفت.

تاریخ ارسال : جمعه 6 بهمن‌ماه سال 1391 | ساعت : 12:05 ق.ظ
(0 لایک)
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد