اجتماعی،فرهنگی،سیاسی،اقتصادی
گـاهـی اگــر دعـایت مسـتجاب نشـد، بـرو و گــوشـه ای بنـشـیـن. زانوهایت رابغل بگیرویک دل سیر گریه کن شاید لازم باشد میان گریه هایت بگویی .:: اللهُـمَّ اغـفِــر لِیَ الـذُنوبَ الّـتـی تَحـبِـسُ الـدُّعــا :: خدایا! ببخش آن گناهانم راکه دعایم را حبس کرده

کدام مداح اهل بیت را بیشتر می پسندید؟
بازدیدکنندگان : 11004

مشخصات شمادروبلاگ

IP


گزارش تصویری / دیدار مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز (شنبه) در دیدار بسیار پرشور هزاران نفر از مردم تبریز، در سخنانی بسیار مهم به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان امریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، نکاتی را درباب مسئله اخیری که در مجلس روی داد بیان کردند.
 
 

تاریخ ارسال : یکشنبه 29 بهمن‌ماه سال 1391 | ساعت : 01:54 ق.ظ
بازتاب فرمایشات مقام معظم رهبری در رسانه های خارجی:

بازتاب فرمایشات مقام معظم رهبری در رسانه های خارجی:
رسانه های به بازتاب فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در مورد مخالفت ایشان با سلاح هسته ای و تاکید مجددشان بر صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران پرداخته اند.
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری ها، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز در دیدار بسیار پرشور هزاران نفر از مردم تبریز، در سخنانی بسیار مهم به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان امریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند.

تاریخ ارسال : یکشنبه 29 بهمن‌ماه سال 1391 | ساعت : 01:53 ق.ظ
"حمله‌های زنبوری" "پیچیده‌ترین تندروی ایران"، ناوگان دریایی آمری


به نظر می‌رسد ایران گزینه نظامی خطرناک و نوینی در اختیار دارد که آماده نابودی ناوهای آمریکایی در خلیج فارس است.
  پژوهشکده "آمریکن اینترپرایز" در ماه گذشته گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه ناوهای آمریکایی در برابر قایق‌های جنگی تندروی ایران آسیب‌پذیر هستند. بنا براین گزارش، خلیج فارس هم باریک و هم کم‌عمق است و ناوهای هواپیمابر آمریکایی قدرت مانور کمی در چنین منافذی دارند. این ناوها در یافتن سرعت باد مناسب جهت به پرواز درآوردن هواپیماها دچار مشکل بوده و همچنین در برابر هجوم قایق‌های تندروی ایران بسیار آسیب‌پذیر هستند.


تاریخ ارسال : یکشنبه 29 بهمن‌ماه سال 1391 | ساعت : 01:51 ق.ظ
شبکۀ جدید اماراتی برای مقابله با اسلام سیاسی

امارات عربی متحده به تازگی شبکه ماهوراه ای عرب زبانی به نام "الغد العربی" (فردای عرب) با هدف مقابله با اسلام سیاسی تاسیس کرده است.
به نقل از العالم، مقر اصلی این شبکه لندن است و در دیگر پایتخت های عربی - به ویژه قاهره- دفتر نمایندگی خواهد داشت.

به گفته منابع آگاه در لندن، هدف از راه اندازی این شبکه که دستگاه امنیتی امارات آن را اداره خواهد کرد، مقابله با جریان اسلامگرا می باشد که در برخی کشورهای عربی روی کار آمده است و در حقیقت بخشی از روند مقابله امارات با جماعت اخوان المسلمین به ویژه در مصر محسوب می شود.

تاریخ ارسال : یکشنبه 29 بهمن‌ماه سال 1391 | ساعت : 01:49 ق.ظ
نصرالله:شهادت سردار شاطری را به ایران تسلیت می گوییم

سید حسن نصرالله سخنرانی خود را در جمع مردم ضاحیه در جنوب بیروت آغاز کرد .
به نقل از المنار ؛‌ رسانه های لبنانی دقایقی پیش از آغاز سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان در جمع مردم ضاحیه در جنوب بیروت به مناسبت سالگرد شهدای لبنانی خبر دادند . 

سید حسن نصرالله در آغاز سخنرانی خود با خواندن رژیم صهیونیستی بعنوان خطر بزرگ در منطقه افزود : ما فکر می کنیم که کشمکش های منطقه ای و محلی خطرهای بزرگ دیگری هستند که باید با آن بطور عقلانی برخورد کرد . 

تاریخ ارسال : یکشنبه 29 بهمن‌ماه سال 1391 | ساعت : 01:47 ق.ظ

تعداد کل صفحات: 50